Menu
Zakład Kamieniarski Olsztyn
pl en
Zakład Kamieniarski Olsztyn
666 886 146
pl en

O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu  usług kamieniarskich oraz tworzeniu elementów budowlanych. Obróbką kamienia zajmujemy się od pokoleń i jest to nasza tradycja. W naszym zakładzie kamieniarskim w Kętrzynie wydobywamy wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakimi są granity, marmury czy trawertyny. Niezależnie jakie zlecenie wykonujemy czy to jest nagrobek z granitu, pomnik kamienny, schody z marmuru czy obiekty sakralne lub rzeźby zawsze pragniemy ukazać w kamieniu jego niepowtarzany wygład, przepych barw oraz nieograniczone możliwość. Od wieków naturalny wydobyty z wnętrza ziemi kamień był stosowany w architekturze budowlanej do aranżacji wnętrz, ozdobach domowych, rzeźbach lub konstrukcjach nagrobkowych.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania. Wykorzystujemy tylko prawdziwe granity oraz inne kamienie szlachetne by pomnik był ekskluzywny i ponadczasowy. Dodatkowo można już na etapie projektowania obejrzeć wizualizację 3D.

 

Piękne schody z kamienia do domu czy marmurowe posadzki ścienne lub podłogowe to atuty niejednego domu. Również w tym zakresie obróbki kamienia zajmuje się nasz zakład kamieniarski na Warmii i Mazurach. Produkujemy schody wewnętrzne i zewnętrze, parapety z marmuru, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły i ławy ogrodowe, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

 

U nas priorytetem jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego zawsze uważnie i z pełnym szacunkiem wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania oraz służymy radą i pomocą. W swojej działalności kamieniarskiej pragniemy ukazać zapomniane piękno współczesnego kamienia a ponadto wszechstronność jego zastosowania zarówno w aranżacji wnętrz, rzeźbie oraz pomnikach. Zrealizowaliśmy już wiele zamówień na terenie województwa Warmińsko–Mazurskiego oraz na obszarze całej Polski.

 

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wsparciu doświadczonych fachowców. Tworzymy dla Państwa...